FireFighter Combat Challenge Bled 2013 PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 26. avgust 2013

Tekmovanje je za nami. Člani PGD Moste so ponovno dosegli vidnejše uvrstitve na samem tekmovanju.

Matic Zupan - Moški od 30 do 40 let: 1. MESTO - DRŽAVNI PRVAK s časom 01:39,30, kar je tudi njegov osebni rekord.

Kategorija open ( tekmovalci celotne evrope ) Moški od 30-40 let 2.MESTO

Ekipa Dream Team ( Matic Zupan in Domen Pavlič - PGD Begunje) 1. mesto v tekmovanju dvojic.

Ekipa Fire Brothers ( Roman Koncilija in David Brodar) 6. mesto v tekmovanju dvojic.

Ekipa FCC TEAM SLOVENIA ( MATIC ZUPAN - PGD MOSTE, DOMEN PAVLIČ - PGD BEGUNJE, ANŽE HABJAN - PGD PODNART, GREGOR STANONIK - PGD GORENJA VAS, MOAMER ČOŠIĆ - GASILSKA ENOTA NOVA GORICA)
1. MESTO v TEKMOVANJU EKIP - postavili Evropski rekord

Ekipa COMBAT CHALLENGE TEAM MOSTE (ROMAN KONCILIJA, DAVID BRODAR, BLAŽ MALEŠ, ROMAN KOSIRNIK, UROŠ VIDMAR) 8. MESTO v TEKMOVANJU EKIP