Firefighter Combat Challange Szczecin 2015 PDF Natisni E-pošta
torek, 11. avgust 2015

Pretekli vikend je v Poljskem Mestu Szczecin potekalo evropsko prvenstvo.

Iz PGD Moste sta se ga udeležila Matic Zupan in Rok Kern.

Slednji je na tekmovanju nastopil prvič in dosegel odličen rezultat 2:27. Tekmoval je tudi ekipno ter v dvojicah, kjer se je dokazal kot odličen bodoči tekmovalec iz našega društva.

Matic je v posameznem nastupu zopet izboljšal svoj čas ki je sedaj 1:29. V tandemu z Domnom Pavličem sta zmagala pred vso evropsko konkurenco.

Prav tako so Haix team Slovenija zmagali ekipno ter po seštevku najboljših časov posameznikov.