FireFighter Combat Challange Francija 2012 PDF Natisni E-pošta
torek, 22. maj 2012

20. maja je v francoski vasici nedaleč od mesta Metz potekalo prvo evropsko tekmovanje Firefighter combat challenge v letu 2012.

FCC Francija 2012

Naše društvo se ga je udeležilo s sedmimi člani, kateri smo vsi tekmovali posamično in ekipno.

Tudi tokrat nismo razočarali in smo dobro zastopali Slovenijo in občino Komenda, saj smo domov prinesli kolajno za drugo mesto, ki jo je osvojil Matic Zupan
v kategoriji nad 30 let.

Razočarali pa niso tudi ostali člani, saj je David Brodar dosegel peto mesto v kategoriji do 30 let, vsi ostali pa so popravili osebne rekorde.

Dobrodelni koncert