6. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 20. oktober 2017

Smo na koncu šestega tedna gradnje novega gasilskega doma in vse poteka po planu.

V tem tednu smo začeli z betoniranjem sten v garažnem delu objekta, katere bodo v sedmem tednu gradnje tudi dokončane.

Vremenska napoved pa je tudi na naši strani, saj bo kljub nedeljskem poslabšanju vremena naslednje dni lepo in pretežno suho vreme.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

5. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
nedelja, 15. oktober 2017

Tudi ta teden nam je vreme odlično služilo - pozdravljamo "babje poletje" in naj traja do januarja, ko je po planu gradnje predvidena izdelava strehe.

V tem tednu so bili dokončani temelji in začelo se je zasuvanje med temelji, katero se bo nadeljevalo v naslednjem tednu. V naslednjem tednu se bo začela tudi izdelava temeljne plošče.

10. operativna vaja - tehnično reševanje PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
petek, 13. oktober 2017

Po rednem planu izobraževanja naših operativnih vajah je ta četrtek sledila tema tehničnega reševanja - uporaba dvižnih blazin.

Vabilo na dan odprtih vrat PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
torek, 10. oktober 2017

V okviru meseca oktobra (mesec požarne varnosti) vas vabimo na dan odprtih vrat Prostovoljnega gasilskega društva Moste, ki bo to soboto, 14. 10. 2017 od 10. do 16. ure.

Imeli bomo:

• prikaz vozil in gasilske opreme
  • prikaz uporabe AED
  • prikaz gašenja olja

In pekli bomo K O S T A N J.

VABLJENI!

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>