FCC tekmovanje in memorial za Roka Kerna - Radovljica PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
nedelja, 03. september 2017

Včeraj in danes je potekalo tekmovanje Firefighter Combat Challange v Radovljici.

Udeležili smo se ga z tremi člani - posamezno:

• Matic Zupan
  • Žan Koncilija
  • Gal Zevnik

Kot dvojice:

• Žan Koncilija in Gal Zevnik, Mulca

Kot relay v sestavi

• Matic Zupan
  • Blaž Maleš
  • Aleš Šinkovec
  • Žan Koncilija
  • Gal Zevnik

Danes pa je potekal tudi Memorial v spomin našemu operativcu Roku Kernu.

Memorial za Roka Kerna PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
petek, 25. avgust 2017

V spomin na našega člana Roka Kerna smo naredili majico, katero bomo nosili na spominski slovestnosti v sklopu tekmovanja Firefighter Combat Challange v Radovljici.

Majico dobite z donacijo 15 EUR v za to namenjen sklad, ki ga vodi Prostovoljno gasilsko društvo Moste.

Še enkrat vabljeni, da se nam pridružite na Memorialu v sklopu tekmovanja Firefighter Combat Challange v Radovljici, v nedeljo, dne 3.9.2017. Tekmovanje bo sicer trajalo celotni vikend, 2. in 3. septembra na Vurnikovem trgu v Radovljici.

Tekmmovanje Firefighter Combat Challage Slovenija in memorial za Roka Kerna PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sreda, 23. avgust 2017

V sklopu tekmovanja Firefighter Combat Challage Slovenija bo organiziran tudi memorial v spomin našemu operativnemu članu Roku Kernu. Tekmovanje bo 2. in 3. septembra na Vurnikovem trgu v Radovljici.

Vabljeni!

Meteorna voda zalila klet stanovanjske hiše PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
ponedeljek, 24. julij 2017

Ob 10:18 smo bili preko ReCo Ljubljana obveščeni, da je v Žejah meteorna voda zalila klet stanovanjske hiše.

Na kraj smo izvozili z vozilom 01 in 4 člani, kjer je bilo ogotovljeno, da je zaradi zamašenosti odtočnega jaška voda vdrla skozi vrata v klet.

Odtočni jašek smo očistili in preventivno zaščitili vrata s protipoplavnimi vrečami zaradi napovedanih neviht v popoldanskem in večernem času.

Intervencija je trajala 40 min.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>