88. občni zbor PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
nedelja, 05. februar 2017

V soboto, 4. 2. je potekal 88. redni občni zbor društva.

2. operativna vaja - Prva pomoč, triaža PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
nedelja, 29. januar 2017

Po rednem mesečnem operativnem načrtu izobraževnj smo imeli ta mesec drugo operativno vajo na temo prva pomoč, triaža ponesrečencev pri masovnih nesrečah in pristop in posredovanje do ponesrečencev pri prometnih nesrečah.

Zahvaljujemo se Osnovni šoli Komenda - Moste, da so nam tako kot že vrsto leto doslej brezplačno posodili telovadnico v Mostah.

Požar zabojnika za smeti PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
petek, 27. januar 2017

Ob 20:24 smo bili obveščeni o požaru zabojnika za odpadke v Mostah pri trgovini Tuš.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03. Na intervencijo se je odzvalo 15 članov.

Ob prihodu na kraj, sta že goreč zabojnik že gasila delavec varnostne službe, ki je požar tudi prijavil in pa krajan, nato pa smo ga mi pogasili dokončno. Na intervenciji je bila prisotna tudi Policija.

Intervencija je trajal pol ure.

Vabilo na občni zbor in klobasno tombolo PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sreda, 18. januar 2017

Vse člane vabimo na redni občni zbor Prostovoljnega gasilskega društva Moste, ki bo v soboto, 4. 2. 2017 ob 18. uri v prostorih gasilskega doma v Mostah.
Vse krajane pa vabimo na tradicionalno klobasno tombolo, ki bo sledila po občnem zboru ob 20. uri.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>