4. operativna vaja - kondicijska priprava in uporaba IDA PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
nedelja, 12. marec 2017

V soboto popoldne smo imeli redno operativno vajo (4. letos) na temo kondicijske pripravi in pa uporabe ter vzdrževanja IDA - izolirnega dihalnega aparata.

Dimniški požar Krekova 17 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sreda, 08. marec 2017

Ob 19:57 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni da na Krekovi 17 v Komendi gori dimnik. Na kraj smo izvozili z dvema voziloma, skupaj 13 članov.

Na kraju smo s kolegi PGD Komenda dimnik očistili in ga s termo kamero pregledali .

Intervencija je trajala dobro uro.

Tekmovanje v kvizu Kamnik PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sobota, 25. februar 2017

V petek 24.2.2017 smo se udeležili tekmovanja gasilskega kviza. Udeležili smo se z dvema ekipama pionirjev in dvema ekipama mladincev.

Skupno smo dosegli četrto mesto, tako, da sta se obe pionirski in ena mladinska uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo v Šmartno pri Litiji.

Prometna nesreča dveh tovornjakov PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
sreda, 22. februar 2017

Ob 10:16 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni o trku dveh tovornih vozil v Mostah. Izvozili z voziloma 01 in 03.

Na kraju smo ugotovili, da se je tovorno vozilo zaletelo v zadnji del drugega tovornega vozila, pri čemer je voznik ostal vkleščen v drugem tovornjaku.

S kolegi iz PGD Kamnik smo s tehničnim posegom voznika rešili tovornega vozila in ga predali v oskrbo NMP Kamnik.
Kraj nezgode smo protinaletno in protipožarno zavarovali, odklopili akumulatorje ter nudili asistenco Policije pri zaprtju regionalne cesta Mengeš - Brnik.

Za naše društvo je intervencija trajala 3 ure in pol.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>