Gasilsko tekmovanje v orientaciji 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sobota, 21. april 2018

V soboto 21.4.2018 smo se udeležili tekmovanja iz orientacije, kamor smo odpeljali tri ekipe pionirjev in mladincev.

Pionirke so bile četrte, mladinci pa so bili drugi tako da sta se obe ekipi uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo 19.5.2018 v Moravčah.

ČESTITAMO

29. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 30. marec 2018

Smo na koncu 29. tedna gradnje in na novem gasilske domu so zaključena betonske dela, delavci pa dokončujejo streho in pa v notranjih prostorih se že delajo grobe elektro in strojne inštalacije.

V naslednjih tednih sledi dokončanje elektro in strojnih inštalacij, dokončanje strehe in pa nato vgradnja oken in vrat, vzporedno pa tudi že fasada objekta.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Požar v košu za smeti na šolski poti PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
četrtek, 29. marec 2018

Ob 11.45 smo bili obveščeni o požaru zabojnika v bližini naslova Glavarjevi cesti 47. Izvozili smo z vozilom 01 - GVC 16/25, skupaj 6 člani.

Po prihodu na okvirno lokacijo Glavarjeve ceste 47, smo ugotovili, da gori na šolski poti. Zagorele so smeti v košu, narejen iz komunalne betonske cevi. Ogenj smo pogasili z nekaj litri vode. Vpliva na okolje in gmotne škode ni bilo.

Intervencija je trajala pol ure. Aktivirano je bilo tudi lokalno gasilsko društvo PGD Komenda.

Dimniški požar - Moste 12 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sobota, 24. marec 2018

Ob 12.37 smo bili s strani lastnika objekta obveščeni, da gori dimnik na stanovanjski hiši.

Izvozili smo z vozilom 01, 8 članov. Očistili dimniško tuljavo in opravili pregled z termovizijsko kamero.

Intervencija je trajala 45 minut.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Dobrodelni koncert