24. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
ponedeljek, 19. februar 2018

Od zadnjega poročanja (20. tedna gradnje) so minili štirje tedni, v katerem je bilo narejeno veliko pa vendar manj, kot je bilo planirano. Glavni krivec je bil slabo vreme - sneg. Pa nič zato,

Gasilki dom dobiva končno obliko z vsakim dnem posebej in tako je do konca 24. tedna gradnje bilo zaključeno betoniranje plošče nad 1. nadstropjem v garažnem delu, ter dokončane so bile stene in narejeni opaži za betoniranje betonske plošče v 2. nadstropju upravnega dela. Betoniranje plošče v 2. nadstropju poteka ravnokar v času pisanja tega poročila.

Trenutni plan je, da se v naslednjih treh tednih dokonča betonska dela na upravnega delu in vzporedno dela streho na celem objektu. Tretji teden v marcu pa so predvidena fasaderska dela, montaža oken in vrat - seveda ob predpostavki, da nam bo vreme služilo.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

89. volilni letni občni zbor PGD Moste PDF Natisni E-pošta
četrtek, 08. februar 2018

V soboto, 3. 2. 2018 je še zadnjič potekal redni letni občni zbor v starem gasilskem domu. Tokrat je bil tudi volilni občni zbor na katerem so bili izvoljeni naslednji funkcionarji:

Predsednik: Roman Kosirnik
Poveljnik: Roman Koncilija

Blagajnik: Uroš Vidmar
Tajnik: Matej Tancek

Družabni dan PDF Natisni E-pošta
četrtek, 01. februar 2018

V mesecu januarju smo v naši mladini pripravili družabne igre, kjer smo se zelo nasmejali in igrali. Razdelili smo se na štiri ekipe na koncu pa so vse štiri ekipe dobile nagrade.

89. redni - volilni občni zbor in tradicionalna klobasna tombola PDF Natisni E-pošta
sobota, 27. januar 2018

Vse člane društva vabimo na 89. letni občni zbor, letos bodo tudi volitve novih funkcionarjev, ki bo v soboto, 3. 2. 2018 s pričetkom ob 18. uri.

Predlagani dnevni red:

1. Pozdrav in otvoritev občnega zbora
  2. Izvolitev organov občnega zbora
  3. Poročila o delu PGD Moste v letu 2017
  4. Razprava na podana poročila in sprejem poročil
  5. Razrešnica dosedanjih organov društva in volitve novih organov društva
  6. Potrditev višine članarine
  7. Potrditev delegatov PGD Moste za Skupščino Gasilske zveze Komenda
  8. Delovni in finačni plan PGD Moste za leto 2018
  9. Nov gasilski dom
  10. Podelitev priznanj
  11. Beseda gostov
  12. Razno

Ostale pa vabimo na na tradicionalno klobasno tombolo, ki bo potekala po občnem zboru društva ob 20. uri.

Vse se bo letos zadnjič dogajalo v starem gasilskem domu.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>