6. operativna vaja - tehnično reševanje, prometne nesreče PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
četrtek, 14. junij 2018

6. operativna vaja letos je bila na temo tehničnega reševanja pri posredovanju v prometnih nesrečah.

38. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
torek, 12. junij 2018

V prejšnjem 38. tednu gradnje našega novega gasilskega doma so bili dokončani tlaki v celotnem objektu, nadaljevala pa so se fasaderska dela, dela električnih in strojnih inštalacij v garažnih prostorih in pa potekajo priprave za ureditev zunanjosti gasilskega doma.

V tem tednu se bo začelo tudi polaganje keramike v strojnici in na balkonih, potem pa sledi še polaganje keramike v ostalih prostorih.

Zaključni sloj fasade pričakujemo v naslednjih dneh, do zdaj so težave povzročale popoldanske nevihte.

Še vedno pa pozivamo gradbena podjetja, podjetja s težko gradbeno mehanizacijo in ostale za donacijo več 100 m3 gramoza za nasutje v zunanji ureditvi. Po izračunih potrebujemo 600 m3 gramoza slabše kakovosti in 300 m3 gramoza boljše kakovosti. Za več informacij smo na voljo na E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ter na 01/834-11-59.

Pravtako še vedno iščemo kupca oz. najemojemalca za star gasilski dom. Več informacij

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Prekrivanje streh po ujmi - Črnomelj 2018 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Tehnično reševanje
nedelja, 10. junij 2018

V soboto, 9. 6. smo bili v popoldanskih urah obveščeni, da je bil zaradi petkove ujme s točo, ki je v pasu od Dragatuša prek Kanižarice do Črnomlja in proti Petrovi vasi poškodovala in razkrila številne strehe, poškodovala polja, sadovnjake in avtomobile, aktiviran državni načrt pomoči v okolici Črnomlja.

Z našega društva šli na pomoč 4. člani z vozilom 03 - GVM in celo nedeljo s pomočjo vrne tehnike začasno s folijo prekrivali strehe poškodovanih objektov.

Poleg našega društva, je v nedeljo na pomoč priskočilo preko 1.000 prostovoljnih in poklicnih gasilcev iz Slovenije in pa tudi Hrvaške.

Finančno lahko pomagate z nakazilom na TRR Gasilske zveze Črnomelj; TRR: SI56 0243 0001 8399 492, sklic: 00 8-6-2018 Vir: http://www.crnomelj.si/item/5657-obvestilo-ponudnikom-pomoci

Gasilsko regijsko tekmovanje v orientaciji - Peče 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sobota, 09. junij 2018

V soboto, 9.6.2018 smo se z dvema ekipama udeležili regiskega tekmovanja iz orientacije, ki je potekal v Pečah pri Moravčah.

Naše pionirke so zasedle odlično 4. mesto, mladinci pa smo imeli nekaj smole in so zasedli 15. mesto.

Čestitamo obema ekipama.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>