Iztekanje motornih tekočin iz vozila PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Tehnično reševanje
nedelja, 22. julij 2018

Ob 14.51 smo bili s strani regijskega centra za obveščanje 112, obveščeni o iztekanju motornih tekočin iz vozila na parkirišču naslova Moste 40G - Zeleni gozdiček.

Izvozili smo z vozilom 01, 5 članov in madež posuli z vpojnimi sredstvi. Do onesnaženja narave ni prišlo.

Intervencija je trajala dobre pol ure.

44. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
ponedeljek, 16. julij 2018

Kljub dopustniških dneh se dela na novem gasilskem domu odvijajo po planu gradnje.

Začeli smo z urejanjem okolice objekta, katera bo končana do konca avgusta. Po tleh se polaga keramiko, dokončujejo pa se strojne in elektro inštalacije.

V mislih se že pripravljamo na težko pričakovano selitev.

Projekt gradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt gradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik proti OMV PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
sobota, 14. julij 2018

Ob 17:45 smo bili obveščeni o prometni nesreči na cesti Mengeš - Brnik, proti BS OMV med dvema osebnima voziloma.

Izvozili smo z vozilom 01 in vozilom 03, skupaj 8 članov. V prometni nesreči je bila lažje poškodovana voznica osebnega vozila, drugi voznik in otroka pa so bili brez poškodb.

Na kraju nesreče smo opravili pregled ponesrečencev, uredili protinaletno in protipožarno varovanje ter pomagali Policiji ter vlečni službi pri nalaganju poškodovanih vozil. Na koncu smo skupaj s kamniškimi kolegi cesto počistili in odprli za ves promet.

Na kraju so bili še PGD Kamnik, NMP Kamnik, PP Kamnik, ter vlečni službi.

Foto: PGD Moste in Slavko Poglajen (PGD Komenda)

Gasilsko letovanje v Savudriji 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
ponedeljek, 09. julij 2018

Pretekli teden smo kot vsako leto peljali našo gasilsko mladino na letovanje v Savudrijo.

Letovanja se je iz našega društva udeležilo 8 otrok.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Dobrodelni koncert