Prekrivanje streh po ujmi - Črnomelj 2018 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Tehnično reševanje
nedelja, 10. junij 2018

V soboto, 9. 6. smo bili v popoldanskih urah obveščeni, da je bil zaradi petkove ujme s točo, ki je v pasu od Dragatuša prek Kanižarice do Črnomlja in proti Petrovi vasi poškodovala in razkrila številne strehe, poškodovala polja, sadovnjake in avtomobile, aktiviran državni načrt pomoči v okolici Črnomlja.

Z našega društva šli na pomoč 4. člani z vozilom 03 - GVM in celo nedeljo s pomočjo vrne tehnike začasno s folijo prekrivali strehe poškodovanih objektov.

Poleg našega društva, je v nedeljo na pomoč priskočilo preko 1.000 prostovoljnih in poklicnih gasilcev iz Slovenije in pa tudi Hrvaške.

Finančno lahko pomagate z nakazilom na TRR Gasilske zveze Črnomelj; TRR: SI56 0243 0001 8399 492, sklic: 00 8-6-2018 Vir: http://www.crnomelj.si/item/5657-obvestilo-ponudnikom-pomoci

Gasilsko regijsko tekmovanje v orientaciji - Peče 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sobota, 09. junij 2018

V soboto, 9.6.2018 smo se z dvema ekipama udeležili regiskega tekmovanja iz orientacije, ki je potekal v Pečah pri Moravčah.

Naše pionirke so zasedle odlično 4. mesto, mladinci pa smo imeli nekaj smole in so zasedli 15. mesto.

Čestitamo obema ekipama.

37. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
torek, 05. junij 2018

Konec 37. tedna gradnje so bili dokončani estrihi v stolpu, 2. in 1. nadstropju, pripravljalo pa se je v pritličju upravnega dela za izvedbo estrihov. Dokončujejo se tudi elektro in strojne inštalacije v tlakih v prostorih nad garažami, tako, da bodo v tem tednu dokončani tlaki v celotnem objektu.

V naslednjem tednu začnemo s polaganjem keramike na balkonih in potem v notranjih prostorih, če bo služilo vreme pa bo sledil tudi finalni sloj fasade.

Pozivamo pa vsa gradbena podjetja, podjetja s težko gradbeno mehanizacijo in ostale za donacijo več 100 m3 gramoza za nasutje v zunanji ureditvi. Po izračunih potrebujemo 600 m3 gramoza slabše kakovosti in 300 m3 gramoza boljše kakovosti. Za več informacij smo na voljo na E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ter na 01/834-11-59.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Občinsko gasilsko tekmovanje 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
torek, 05. junij 2018

Minuli vikend je na komendskem hipodromu potekalo gasilsko tekmovanje gasilskih društev GZ Kamnik in GZ Komenda. Poleg soorganizacije tekmovanja smo vodili tudi kompletno gostinsko storitev, katera je bila prepotrebna zaradi izredno lepega in vročega vremena.

V dveh dneh se je v 131 ekipah pomerilo preko 1.150 gasilcev iz obeh gasilskih zvez. V soboto so tekmovale pionirke, pionirji, mladinke, mladinci, starejše gasilke-veteranke in starejši gasilci-veterani, v nedeljo pa članice in člani iz gasilskih društev obeh gasilskih zvez.

Iz našega društva smo se udeležili z naslednjimi ekipami:

• Pionirji, 3. mesto
  • Mladinke, 2. mesto
  • Mladinci, 3. mesto
  • Članice A, 2. mesto
  • Člani A, 4. mesto
  • Člani B, 1. mesto
  • Veterani, 3. mesto

Vsem ekipam čestitamo za dosežen rezultat.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>