Požar vozila pri Poslovni coni Komenda PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sobota, 08. september 2018

Ob 18.46 smo bili obveščeni, da gori vozilo na glavni cesti preko Poslovno cono Komenda.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 11 članov.

Ob prihodu na kraj je gorilo v motornem delu vozila. Vozilo so pred našim prihodom že gasili člani PGD Smlednik, ki so se v tem času ravno peljali mimo gorečega vozila.
Požar smo hitro omejili in pogasili, obenem pa kraj protinaletno zaščitili.

Avtovleki smo pomagali pri nalaganju vozila in čiščenju cestišča. Na kraju je bila prisotna tudi Policija.

Gasilsko tekmovanje v rolanju - Špitalič 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sobota, 08. september 2018

V soboto 8.9.2018 smo se z devetimi člani mladine in dvema mentorjama odpravili na tekmovanje iz rolanja v Špitalič .

Skupno smo dosegli 4. mesto.

Huda ura v Komendi PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
četrtek, 06. september 2018

V četrtek, 6.8.2018 se je v popoldanskih urah nad našo občino razbesnelo neurje. Največ težav je bilo v naseljih Gmajnica in Mlaka, kjer se je sprožil zemeljski plaz (aktivirani PGD Komenda).

Naše društvo je bilo aktivirano 18:57 in sicer na naslov Glavarjeva cesta 71, ob 19.01 pa smo bili obveščeni o vdoru vode še na naslovu Gmajnica 263, ob 18:58 pa smo bili obveščeni o vdoru vode še naslovu Gmajnica 76.

Skupaj 14 članov je z dvemi vozili opravljalo črpanja meteorne vode do 23. ure.

Oljni madež v potoku PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Ostale intervencije
torek, 28. avgust 2018

Ob 17:37 smo bili obveščeni o oljnem madežu v potoku v Suhadolah proti gozdu.

Izvozili smo z vozilom 01 in 02, skupaj 9 članov.  Skupaj z PGD Kamnik smo na potok dali pivnike, katere bomo naslednji dan pobrali.

Na kraju je bila prisotna tudi Policija.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>