Memorial za Roka Kerna PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
petek, 25. avgust 2017

V spomin na našega člana Roka Kerna smo naredili majico, katero bomo nosili na spominski slovestnosti v sklopu tekmovanja Firefighter Combat Challange v Radovljici.

Majico dobite z donacijo 15 EUR v za to namenjen sklad, ki ga vodi Prostovoljno gasilsko društvo Moste.

Še enkrat vabljeni, da se nam pridružite na Memorialu v sklopu tekmovanja Firefighter Combat Challange v Radovljici, v nedeljo, dne 3.9.2017. Tekmovanje bo sicer trajalo celotni vikend, 2. in 3. septembra na Vurnikovem trgu v Radovljici.

Tekmmovanje Firefighter Combat Challage Slovenija in memorial za Roka Kerna PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sreda, 23. avgust 2017

V sklopu tekmovanja Firefighter Combat Challage Slovenija bo organiziran tudi memorial v spomin našemu operativnemu članu Roku Kernu. Tekmovanje bo 2. in 3. septembra na Vurnikovem trgu v Radovljici.

Vabljeni!

Meteorna voda zalila klet stanovanjske hiše PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
ponedeljek, 24. julij 2017

Ob 10:18 smo bili preko ReCo Ljubljana obveščeni, da je v Žejah meteorna voda zalila klet stanovanjske hiše.

Na kraj smo izvozili z vozilom 01 in 4 člani, kjer je bilo ogotovljeno, da je zaradi zamašenosti odtočnega jaška voda vdrla skozi vrata v klet.

Odtočni jašek smo očistili in preventivno zaščitili vrata s protipoplavnimi vrečami zaradi napovedanih neviht v popoldanskem in večernem času.

Intervencija je trajala 40 min.

Prometna nesreča na cesti Komenda - Mengeš PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
petek, 21. julij 2017

Ob 21.20 smo bili obveščeni o prometni nesreči na cesti Komenda - Mengeš v Suhadolah .

Na kraj dogodka je odšlo 13 članov z vozilom 01 in 03. V domu so bili v pripravljenosti še trije člani.

Po prihodu na kraj smo mesto nezgode protinaletno in protipožarno zavarovali, nudili prvo pomoč poškodovanim osebam ter nudili asistenco ekipama Nujne medicinske pomoč Kamnik in Domžale, ki so odpeljali 5 poškodovanih oseb v UKC Ljubljana. V prometni nesreči so bila udeležena tri vozila.

Na kraju je bila prisotna tudi Policija.

Intervencija je trajala dve uri.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>