8. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 03. november 2017

Osmi teden gradnje je bil zaradi dveh praznikov kratek, pa vseeno lahko poročamo, da so končane stene garaž in začele so se betonirati stene pritličja upravnega dela.

Naslednji teden se bo predvidoma delalo opaž plošče nad upravnim delom pritličja. Držim pesti za lepo vreme.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

7. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 27. oktober 2017

V sedmem tednu smo nadaljevali po začrtanem planu gradnje in sicer so se betonirale stene garažnih prostorov.

Več o napredku gradnje pa na slikah.

Občinska vaja GZ Komenda 2017 PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
petek, 27. oktober 2017

Letošnjo občinsko vajo je organizirala PGD Komenda na temo gašenja požara v poslovnih objektih. Vaja je potekala na lokaciji bivše lončarske delavnice na Mlaki.

Vaje so se udeležila vsa tri društva GZ Komenda:

• PGD Komenda
  • PGD Križ
  • PGD Moste

Skupaj se je vaje udeležilo 52 operativnih gasilcev z 8 vozili.

11. operativna vaja - tehnično reševanje II PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
četrtek, 26. oktober 2017

Na redni četrtkovi vaji smo nadaljevali temo tehničnega reševanja pri prometni nesreči z uporabo hidravličnega orodja, prvo pomoč in iznos ponesrečencev iz vozil.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Naključna slika