Postavljanje mlaja in operativna vaja ob 70-letnici PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
torek, 08. september 2015

Ob visokem jubileju našega dolgoletnega člana Marjanu Koncilija, smo mu postavili mlaj in pa organizirali operativno vajo.

Firefighter Combat Challange Szczecin 2015 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
torek, 11. avgust 2015

Pretekli vikend je v Poljskem Mestu Szczecin potekalo evropsko prvenstvo.

Iz PGD Moste sta se ga udeležila Matic Zupan in Rok Kern.

Slednji je na tekmovanju nastopil prvič in dosegel odličen rezultat 2:27. Tekmoval je tudi ekipno ter v dvojicah, kjer se je dokazal kot odličen bodoči tekmovalec iz našega društva.

Matic je v posameznem nastupu zopet izboljšal svoj čas ki je sedaj 1:29. V tandemu z Domnom Pavličem sta zmagala pred vso evropsko konkurenco.

Prav tako so Haix team Slovenija zmagali ekipno ter po seštevku najboljših časov posameznikov.

Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
četrtek, 16. julij 2015

Ob 11:22 smo bili s strani RE-CO obveščeni, da je prišlo do prometne nesreče na križišču pri Kralju v Mostah.

Na kraj smo izvozili z GVC 16/25 in 4 gasilci in z GVM-1 in 5 gasilci.

Aktivirani smo bili skupaj s kolegi PGD Kamnik, s katerimi smo nudili pomoč ponesrečencu do prihoda NMP Kamnik, odklopili  akumulator in protipožarno in protinaletno zavarovali kraj nesreče, na koncu pa smo še poćistili.

Za naše društvo je intervencija trajala 1 uro.

Vdor vode v stanovanje - Moste 63f PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Ostale intervencije
nedelja, 12. julij 2015

Ob 18:57 smo bili obveščeni, da v Mostah 63 F v stanovanje udira voda.

Na kraj smo izvozili z GVC 16/25 s 6 gasilci in z GVM-1 s 3 gasilci. 4 gasilci so počakali v pripravljenosti v gasilnem domu.

Na kraju je bilo ugotovljeno, da voda vdira v kopalnico stanovanja preko počenega ventila, zato smo zaprli glavni ventil in nato posesali vodo ter obvestili pristojno službo.

Za naše društvo je intervencija trajala 45 min. Na intervenciji so sodelovali tudi PGD Komenda.

<< Začni < Nazaj 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Naprej > Konec >>