Praktični del izobraževanja - GZ Komenda PDF Natisni E-pošta
sreda, 11. marec 2015

V soboto je potekal praktični del izobraževanja - TAKTIKA v GZ Komenda tečaja za vodjo skupine in nadaljevalni tečaj za gasilca. Pod vodjem tečaja Slavkom Tanckom in v organizaciji PGD Moste smo preživeli "lepo "soboto.

Gasilski kviz PDF Natisni E-pošta
petek, 06. marec 2015

V petek 6. 3. 2015 se je naša mladina udeležila gasilskega kviza v organizaciji PGD Kamnik, kjer so tekmovala društva iz GZ Kamnik in GZ Komenda.

Naši pionirji so zasedli odlično 5. mesto kar jih popelje na regijsko tekmovanje. Pionirkam pa se tokrat žal ni izšlo vse po načrtih.

Obema ekipama iskreno čestitamo!

Prva pomoč PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
sobota, 28. februar 2015

V soboto 28. 2. 2015 smo imeli v telovadnici OŠ Komenda-Moste operativno vajo na temo prve pomoči na kateri so operativci osvežili znanje TPO (temelji postopki oživljanja), uporabe defibrilatorja in oskrbe poškodovancev.

Zahvalili bi se Oš Komenda - Moste za uporabo prostorov.

Vaje se je odeležilo 16 operativcev.

86. letni občni zbor - 7. februar 2015 PDF Natisni E-pošta
nedelja, 08. februar 2015