Firefighter Combat Challenge - Strasbourg 2015 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sreda, 27. maj 2015

Pretekli vikend se je v Francoskem mestu Strasbourg odvijalo prvo Firefighter Combat Challenge tekmovanje te sezone. Tekmovanja se je udeležil tudi naš član Matic Zupan, ki je uspešno zastopal naše društvo.

Posamezno je s časom 1:37, dosegel odlično 9. mesto od 230 tekmovalcev.

V ekipi dvojic s časom 1:16 pa 1. mesto in tudi ekipno s časom 1:11, 1. mesto.

Razlitje nafte v Poslovni coni Komenda PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Ostale intervencije
sreda, 20. maj 2015

Ob 9.45 smo bili s strani delavcev podjetja v Poslovni coni Komenda obveščeni, da je na cesti v poslovni coni večji oljni madež.

Izvozili smo s tremi gasilci z GVC 16/25 in s ceste počistili 50 kvadratni metrov velik naftni madež.

Intervencija je trajala 1 uro.

Požar zabojnika v Logističnem centru Lidl - PC Komenda PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sreda, 13. maj 2015

Ob 6:47 smo bili obveščeni o požaru zabojnika za odpadke v logističnem centru Lidl v Poslovni coni Komenda.

Na požar smo izvozili ob 6:50 z vozilom 01 (16/24) 5 članov, vozilom 02 (16/40) 1 član in z vozilom 03 (GVM-1) 2 člana. V pripravljenosti sta v gasilskem domu bila 2 člana.

Ob prihodu na kraj smo ugotovili, da gori (tli) v kovinskem zabojniku za mešane odpatke. Zabojnik smo pregledali s termokamero in ker je bil zaprt iz vseh strani, smo poklicali pristojno službo (Publicus) za prevoz zabojnika na deponijo, kjer smo tlečo vsebino pogasili.

Intervencija je trajala 1 uro in 30 minut.

Predstavitev idejnih projektov novega gasilskega doma PGD Moste PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
sreda, 06. maj 2015

Vabljeni na predstavitev idejnih projektov novega gasilskega doma PGD Moste, katere so izdelali študenti iz Fakultete za arhitekturo Univerza v Ljubljani, ki bo potekala v sklopu Florjanove maše, ki bo ob 17. uri in potem z nadeljevanjem gasilske veselice z Navihankami pred osnovno šolo Komenda - Moste v Mostah ob 20. uri.

<< Začni < Nazaj 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Naprej > Konec >>

Dobrodelni koncert