Požar kozolca v Topolah - 17. julij 2007 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sreda, 18. julij 2007

Poročanje s strani PGD - Topole

"Okoli 22.45 ure je zagorela pod nastreškom kozolca, last Antona Travna iz Topol, pod katerim je bilo shranjeno okoli 40 m3 suhe slame. Na kraj so takoj po obvestilu občana izvozili gasilci PGD Topole z GV-V2 in GVM-1. Obenem je bilo preko ReCO zaprošeno za pomoč, predvsem za zagotovitev zadostne količine vode.

Iz GVV-2 je bil takoj izveden VT napad za preprečitev širjenja ognja izpod nastreška na preostali del kozolca, napeljana pa sta bila še dva NT napada z namenom lokaliziranja požara.

Ko so prispele dodatne sile, so bili napadi izvedeni še iz GVC 16/25 PGD Mengeš in 24/50 PGD Loka ter GVGP 1, GVC 24/50 PGD Moste in PGD Mengeš pa sta skrbela za dovoz vode.

Po lokalizaciji požara se je pričelo razkopavanje požarišča in sprotno gašenje, zaradi lažje in hitrejše izvedbe pa je bil v delo vključen tudi traktor z nakladalnimi vilami, s katerim se je v sanacijo požarišča vključil sovaščan.

Delo na požarišču je bilo zaključeno ob 01.00 uri.

Slama je bila v požaru zaradi ognja in posledično gašenja uničena, poškodovano je ostrešje nastreška in late v dveh oknih kozolca.

To je od lanskega junija že drugi požig na istem kozolcu, zato je bila naslednji dan na kraju kriminalistična komisija, ki je opravila ogled kraja dogodka in skušala najti sledove za izsleditev storilca.

Pri gašenju so poleg gasilcev iz PGD Topole sodelovali še gasilci iz PGD Mengeš, Loka in Moste. "

Vir: PGD Topole

Galerija slik: iz galerije PGD Topole

Poplave v Mostah - 27. junij 2007 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
sreda, 27. junij 2007

Danes, 27. junija 2007 je zaradi močnega neurja s točo zalilo dve stanovanjski kleti, eno garažo in dva poslovna prostora . Akcija se je začela okoli 17. ure in 30 minut, ko je začelo zelo deževati. Vse objekte smo v roku ene ure izčrpali. V stanovanjskih objektih je nastalo nekaj škode.

Na pomoč!

Gasilska veselica in 24ur nogometa PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
nedelja, 17. junij 2007

PGD MOSTE VABI NA

24UR NOGOMETA IN GASILSKO VESELICO

22. JUNIJ 2007 ob 18. URI PRED OŠ MOSTE

24-URNA NOGOMETNA TEKMA
KOMENDA : MENGEŠ

IGRA ANSAMBEL VRHOVCI

Vljudno vabljeni!

Operativna vaja za mesec Junij - 15.junij 2007 PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
petek, 15. junij 2007

Vse operativce obveščam, da se udeležijo OPERATIVNE VAJE z namenom usposabljanja operativne enote v skladu s planom za leto 2007.

Začetek bo v petek, 15. junija 2007 ob 18. uri!

Hkrati pa vabim tudi vse druge člane, obiskovalce, ki bi si radi ogledali usposabljanje naše operativne enote!

Za operativne člane je vaja obvezna!!!

<< Začni < Nazaj 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Naprej > Konec >>

Naključna slika