Slike poplav v Občini Komenda PDF Natisni E-pošta
Novice - Razno
nedelja, 23. september 2007

Vsem občanom se zahvaljujemo za prispele slike!

Pospravljanje po poplavi PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Dogodki v občini Komenda
nedelja, 23. september 2007
Danes smo pospravljali po poplavi v kletnih prostorih stanovanjskega objekta v Mostah 35. Nato smo popoldne uredili gasilski dom in okolico.

V stanovanjskem objektu so sodelovali 4-je člani PGD Moste.
Popoldne pa 12 članov.

Okoli 20. ure je bilo zaslišati sireno. Izvozili smo z obemi vozili, nato smo dobili informacijo, da je gorelo v okolici Mengša in da je požar že pod nadzorom.

Čiščenje šole v OŠ Komenda - Moste v Mostah PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Dogodki v občini Komenda
petek, 21. september 2007
Danes smo člani PGD Križ, PGD Komenda, PGD Moste in ostali prostovoljci očistili kletne prostore OŠ Komenda - Moste v Mostah. Rešili smo star arhiv, kolikor se ga je dalo in očistili ostale prostore v kleti in odstranili premočeno pohištvo in ostale stvari.

Poplave v občini Komenda - 19. september 2007 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
sreda, 19. september 2007

Včerajšno in današnje neurje je povzročilo gromozansko veliko škode. Voda je zelo zelo narasla, reke so prestopile bregove. Kanalizacija je bila polna,... Ceste niso bile prevozne.

Aktivirane so bile vse enote, prišle pa so tudi enote iz Ljubljane, vendar pa smo imeli polne roke dela. Zmankovalo nam je tako ljudi, kakor tudi opreme.
Poplavljene so bile cele Moste, kakor tudi ostala naselja. Takih poplav ne pomnimo!

Naše enote so začele včeraj (18.9.) popoldne in končale danes (19.9.) ob 19ih.
Prvi izvoz je bil okoli 16. ure. Nato pa se je višina vode nenormalno hitro dvignila.
Opravljenih je bilo približno 40 intervencij.

Vse ostale slike sprejemamo na e-poštni naslov:

Album slik

Lep pozdrav in Na pomoč!