Operativna vaja za mesec April - 21.april 2007 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sobota, 21. april 2007

Tako, operativna vaja za mesec April je uspešno končana!

Kaj smo delali?  Najprej je bilo teoretično predavanje o nevarnih snoveh (operativci imate gradivo v zasebnem delu foruma), nato pa smo imeli praktičen del.

Opis praktičnega dela

Na prakticnem delu smo uprizorili pripravo za vstop dveh clanov z dihalnih aparatom v zadimljen prostor(požar v stanovanju). Več si lahko ogledate v albumu slik in filmčkov .

Album operativne vaje

Čistilna akcija sobota 21.4.07 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Dogodki v občini Komenda
petek, 20. april 2007

V soboto 21.4.07 bo potekala čistilna akcija, ki jo organizira Turistično društvo Komenda po vsej občini.

Zbirna mesta so v Mostah pred gasilskim domom, Suhadolah pred cerkvijo, Križu pred gasilskim domom in lovsko kočo, v Komendi pred športno dvorano in planinskim domom ob 8:00. Zaključek akcije je ob 12:00, ko se zberemo pri športni dvorani v Komendi, na zasluženi malici.

Vabljeni v čim večjem številu.

Operativna vaja za mesec April - 21.april 2007 PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
sreda, 18. april 2007

Vse operativce, občane in ostale obiskovalce strani obveščam, da bo operativna vaja za mesec april, v soboto, 21. aprila 2007 ob 18.uri v gasilskem domu PGD Moste. Za operativne člane je vaja obvezna, vabljeni pa ste tudi ostali!

Vaja je namenjena usposabljanju operativne enote PGD Moste

Vsebina vaje

• Nesreče z nevarnimi snovmi, prometne nesreče - teoretičen del
  • Praktičen del nesreč z nevarnimi snovmi

Lep pozdrav in Na pomoč!

Gozdni požar v Žejah - 13.4.2007 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
petek, 13. april 2007

Gozdni požar v Žejah - 13.4.2007

V soboto, 13.4.2007 ob okoli 17.50 smo prejeli poziv, da gori gozdna površina v Žejah. Po hitri intervenciji PGD Moste, smo uspešno pogasili okoli 20 kvadratnih metrov gozdne površine

Pri intervenciji sodelovalo 10 članov iz PGD Moste.

<< Začni < Nazaj 81 82 83 84 Naprej > Konec >>