Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
četrtek, 16. julij 2015

Ob 11:22 smo bili s strani RE-CO obveščeni, da je prišlo do prometne nesreče na križišču pri Kralju v Mostah.

Na kraj smo izvozili z GVC 16/25 in 4 gasilci in z GVM-1 in 5 gasilci.

Aktivirani smo bili skupaj s kolegi PGD Kamnik, s katerimi smo nudili pomoč ponesrečencu do prihoda NMP Kamnik, odklopili  akumulator in protipožarno in protinaletno zavarovali kraj nesreče, na koncu pa smo še poćistili.

Za naše društvo je intervencija trajala 1 uro.

Vdor vode v stanovanje - Moste 63f PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Ostale intervencije
nedelja, 12. julij 2015

Ob 18:57 smo bili obveščeni, da v Mostah 63 F v stanovanje udira voda.

Na kraj smo izvozili z GVC 16/25 s 6 gasilci in z GVM-1 s 3 gasilci. 4 gasilci so počakali v pripravljenosti v gasilnem domu.

Na kraju je bilo ugotovljeno, da voda vdira v kopalnico stanovanja preko počenega ventila, zato smo zaprli glavni ventil in nato posesali vodo ter obvestili pristojno službo.

Za naše društvo je intervencija trajala 45 min. Na intervenciji so sodelovali tudi PGD Komenda.

V PC Komenda zagorela električna omarica PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sreda, 08. julij 2015

Ob 17:56 smo bili proženi preko poveljnika (saj je RECO napačno prožil), da v PC Komenda v Lidlu gori elektro omarica, na kraj smo izvozili z GVC 16/25 4 člani in GVC 16/40 3 člani. Na kraju smo opazili siv dim ki se veli iz vrat kjer je bila locirana elektro omarica, ob vstopu v prostor smo locirali gorečo omarico in ugotovili da je požar omejen samo v omarici. Katero smo odprli in z gasilnikom CO2 tudi pogasili.

Kasneje smo se s termo kamero pregledali okolico in na željo lastnika vršili požarno stražo.

Letovanje gasilske mladine v Savudrijo 2015 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
ponedeljek, 06. julij 2015

Prejšnji teden smo kot vsako leto doslej peljali 9 mladih gasilcev na gasilsko letovanje v Savudrijo, kjer se je družila gasilska mladina GZ Komenda in GZ Kamnik.

<< Začni < Nazaj 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Naprej > Konec >>

Dobrodelni koncert