Postavljanje mlaja za 2x 40 let PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Dogodki v občini Komenda
ponedeljek, 10. september 2007
V soboto, 8.9. smo šli ob 15ih v gozd po mlaj. Postavili smo mlaj za 40-letnico poveljnika Romana Koncilija in 40-letnico za referenta za mladino Slavkota Tancek. Sedaj mlaj krasi sredi Most, meri pa dobrih 21 metrov. Slike in video še pridejo, ko bodo zmontirane.

Lep pozdrav in na pomoč!

Nov design na spletišču PGD-Moste.si PDF Natisni E-pošta
Novice - O strani
ponedeljek, 30. julij 2007

Kot ste verjetno opazili, smo na spletni strani PGD Moste "preoblekli" stran z novim, modernejšim designom. Upamo, da vam je stran še bolj všeč in da jo boste obiskali še velikokrat!

Lep pozdrav!

Prometna nesreča na Potoku - 28. julij 2007 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
nedelja, 29. julij 2007

Danes se je na Potoku pri Komendi zgodila prometna nesreča. Po poročanju SPiN-a sta pri prometni nesreči posredovali PGD Komenda in PGD Moste.

Več informacij naj podajo aktivni operativci ali dežurni operativci PGD Moste!

POŽARNA OGROŽENOST NARAVNEGA OKOLJA RAZGLAŠENA!!! PDF Natisni E-pošta
Novice - Opozorila
petek, 20. julij 2007

Uprava RS za zaščito in reševanje na podlagi 4. člena Uredbe o varstvu pred požarom v naravnem okolju (Ur. l.RS, št. 4/06) z dnem 21. julij 2007 razglaša veliko požarno ogroženost naravnega okolja na območju občin Ilirska Bistrica, Pivka, Postojna, Sežana, Divača, Hrpelje - Kozina, Komen, Vipava, Ajdovščina, Nova Gorica, Kanal, Brda, Miren - Kostanjevica, Renče - Vogrsko, Šempeter - Vrtojba, Koper, Izola in Piran.

<< Začni < Nazaj 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Naprej > Konec >>