Prometna nesreča na Gmajnici PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
sreda, 23. september 2015

Ob 17.32 smo bili s strani RECO obveščeni, da se je na Gmajnici zgodila prometna nesreča v kateri je voznica zapeljala s cestišča in zadela drog javne razvetljave.

Izvozili smo z vozilom 01, s štirimi operativnimi člani, vozilom 03 s 5 člani in pa vozilom 02 s 5 člani, skupaj 14 članov.

Po prihodu na kraj nesreče smo nudili prvo pomoč poškodovani osebi in kraj protinaletno ter protipožarno zavarovali do prihoda ekipe NMP. Na intervenciji so sodelovali tudi PGD Kamnik z 12 člani ter Policija.

Intervencija je za naše društvo trajala dobro uro.

Poročilo PGD Kamnik

Gasilsko tekmovanje v rolanju - Špitalič - september 2015 PDF Natisni E-pošta
nedelja, 13. september 2015

V soboto, 12. 9. 2015 je v Špitaliču potekalo gasilsko tekmovanje v rolanju, katerega se je udeležilo 9 naših otrok - 6 pionirjev in 3 mladinke. Vsi so se odrezali dobro in Skupno smo zasedli 5 mesto.

Postavljanje mlaja in operativna vaja ob 70-letnici PDF Natisni E-pošta
torek, 08. september 2015

Ob visokem jubileju našega dolgoletnega člana Marjanu Koncilija, smo mu postavili mlaj in pa organizirali operativno vajo.

Firefighter Combat Challange Szczecin 2015 PDF Natisni E-pošta
torek, 11. avgust 2015

Pretekli vikend je v Poljskem Mestu Szczecin potekalo evropsko prvenstvo.

Iz PGD Moste sta se ga udeležila Matic Zupan in Rok Kern.

Slednji je na tekmovanju nastopil prvič in dosegel odličen rezultat 2:27. Tekmoval je tudi ekipno ter v dvojicah, kjer se je dokazal kot odličen bodoči tekmovalec iz našega društva.

Matic je v posameznem nastupu zopet izboljšal svoj čas ki je sedaj 1:29. V tandemu z Domnom Pavličem sta zmagala pred vso evropsko konkurenco.

Prav tako so Haix team Slovenija zmagali ekipno ter po seštevku najboljših časov posameznikov.

<< Začni < Nazaj 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Naprej > Konec >>

Dobrodelni koncert