Dimniški požar Krekova 17 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sreda, 08. marec 2017

Ob 19:57 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni da na Krekovi 17 v Komendi gori dimnik. Na kraj smo izvozili z dvema voziloma, skupaj 13 članov.

Na kraju smo s kolegi PGD Komenda dimnik očistili in ga s termo kamero pregledali .

Intervencija je trajala dobro uro.

Tekmovanje v kvizu Kamnik PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
sobota, 25. februar 2017

V petek 24.2.2017 smo se udeležili tekmovanja gasilskega kviza. Udeležili smo se z dvema ekipama pionirjev in dvema ekipama mladincev.

Skupno smo dosegli četrto mesto, tako, da sta se obe pionirski in ena mladinska uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo v Šmartno pri Litiji.

Prometna nesreča dveh tovornjakov PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
sreda, 22. februar 2017

Ob 10:16 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni o trku dveh tovornih vozil v Mostah. Izvozili z voziloma 01 in 03.

Na kraju smo ugotovili, da se je tovorno vozilo zaletelo v zadnji del drugega tovornega vozila, pri čemer je voznik ostal vkleščen v drugem tovornjaku.

S kolegi iz PGD Kamnik smo s tehničnim posegom voznika rešili tovornega vozila in ga predali v oskrbo NMP Kamnik.
Kraj nezgode smo protinaletno in protipožarno zavarovali, odklopili akumulatorje ter nudili asistenco Policije pri zaprtju regionalne cesta Mengeš - Brnik.

Za naše društvo je intervencija trajala 3 ure in pol.

Javna objava o zbiranju ponudb za izgradnjo gasilskega doma PDF Natisni E-pošta
Novice - Gasilski dom
ponedeljek, 20. februar 2017

Objavljamo javno objavo o zbiranju ponudb izvajalcev za izgradnjo novega gasilskega doma PGD Moste.

Zbiranje ponudb poteka od 1. 2. do 20. 2.. Ponudbe izvajalcev zbiramo preko e-mail naslova E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali pisno po pošti na naslov PGD Moste, Moste 27, 1218 Komenda.

Dokumentacija (načrti in popisi)

ROK ZA ODDAJO PONUDB: 20. 2.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>