Požar transformatorske postaje na Gmajnici PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Tehnično reševanje
torek, 05. december 2017

Ob 15.02 smo bili s strani regijskega centra za obveščanje - 112 aktivirani na požar transformatorske postaje na Gmajnici.

Izvozili smo z vozilom 01 in na kraju smo ugotovili, da je zagorela varovalka transformatorske postaje. Naše posredovanje ni bilo potrebno, saj je varovalka sama ugasnila. Opravili smo pregled okolice transformatorske postaje, nato pa se vrnili v dom. Lokalno gasilski društvo pa je počakalo na kraju do prihoda Elektra Ljubljana.

Na intervencijo so bili proženi tudi kolegi iz PGD Komenda in PGD Križ.

Intervencija je trajala za naše društvo slabe pol ure.

Postavljanje mlaja in vaja - Vilko Plevel 80 let PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
ponedeljek, 04. december 2017

V soboto, 2. 12. smo ob okroglem jubileju našega veterana Plevel Vilkota, ki je minulo nedeljo praznoval 80 let, postavili mlaj ter skupaj z veterani organizirali operativno vajo na njegovo domačo hišo.

Še enkrat želimo Vilkotu veliko sreče in zdravja ter na mnoga leta!

12. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
nedelja, 03. december 2017

V dvanajstem tednu smo kljub enodnevnem sneženju lahko dokončali stene 1. nadstropja upravne stavbe, ter dokončali z betoniranjem nosilcev nad garažami.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Uhajanje plina v Poslovni coni Komenda PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Ostale intervencije
sreda, 29. november 2017

Ob 12.47 je na gradbišču v Poslovni coni Komenda, delavec pri delu z delovnim strojem poškodoval podzemni plinovod in povzročil uhajanje zemeljskega plina.

S kolegi iz PGD Kamnik somo zavarovali kraj dogodka in pomagali pooblaščenemu vzdrževalcu plinovoda pri preprečitvi uhajanja plina. Pooblaščeni vzdrževalec bo sanacijo plinovoda opravil naknadno.

Intervencija je trajala dobro uro.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Dobrodelni koncert